Oferta edukacyjna dla wszystkich placówek edukacyjnych

Posted On By Daniel

Szeroki wybór podręczników WSiP to znane i cenione wydawnictwo, które może pochwalić się bardzo bogatą historią, a także wieloletnią obecnością na rynku. Nie o historii będzie mowa, ponieważ ją można poznać samodzielnie w internecie. Lepiej zwrócić uwagę na podręczniki, jakie znaleźć można w ich ofercie. Zarówno te, które można zaliczyć do obowiązkowych, jak również na dodatkowe materiały edukacyjne, które dedykowane są dla wszystkich uczniów na różnych poziomach. Tak, bowiem Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne myślą o młodych ludziach, zdobywających wiedzę w przedszkolach, szkołach podstawowych, a także w szkołach średnich. Wśród tych wielu, licznych propozycji znaleźć można m.in. repetytoria, które dedykowane są dla ośmioklasistów. Wszyscy bowiem wiedzą, że koniec szkoły podstawowej, to poważny egzamin, który będzie także przepustką do szkoły średniej.

Repetytorium ósmoklasisty do języka polskiego

Najnowsza propozycja, która dedykowana jest dla wszystkich uczniów, którzy czuja, że po nauczaniu zdalnym mają braki. Jakie było nauczanie zdalne i jakie dało efekty, wszyscy doskonale wiedzą. Na szczęście, powstały publikacje, których zadaniem jest niwelacja deficytu wiedzy, dzięki czemu podejście do egzaminu nie będzie takie straszne. Treść została podzielona w odpowiedni sposób, dzięki czemu przyswojenie wiedzy, nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Na początku znajduje się test diagnozujący, którego zadaniem jest wychwycenie braków, jakie uczniowie mogą mieć.

Repetytorium ósmoklasisty do matematyki

Królowa wszystkich nauk, której nie można pominąć. Tego rodzaju repetytorium pomoże utrwalić już posiadaną wiedzę. Całość została podzielona na 29 rozdziałów. Każdy z nich to przewidziana podstawa programowa, którą to trzeba przyswoić, jeżeli chodzi o końcowy egzamin. Na samym końcu, znaleźć można odpowiedzi do poszczególnych zadań, dzięki czemu uczniowie będą wiedzieć, gdzie popełniają błędy. Całe repetytorium ma bardzo przyjazną formę, akceptowalną przez uczniów.


Notice: Undefined index: ed_floating_next_previous_nav in /home/srv41658/domains/wzor.24sun.pl/public_html/wp-content/themes/galway-lite/inc/common-functions-hooks.php on line 439